درباره ما

×

پیام

ذخیره‌ساز پاکسازی شد

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گروه تحقیقاتی جبارزاده به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت گروه تحقیقاتی جبارزاده و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گروه تحقیقاتی جبارزاده از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه تحقیقاتی جبارزاده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات گروه تحقیقاتی جبارزاده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه تحقیقاتی جبارزاده اقدام نماید.


 شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا:

برگشت کالا (حق انصراف)

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی لودسل بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)


ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گروه تحقیقاتی جبارزاده استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گروه تحقیقاتی جبارزاده ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گروه تحقیقاتی جبارزاده به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گروه تحقیقاتی جبارزاده، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گروه تحقیقاتی جبارزاده است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاع دهید.

 

 


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
گروه تحقیقاتی جبارزاده به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گروه تحقیقاتی جبارزاده متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گروه تحقیقاتی جبارزاده ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گروه تحقیقاتی جبارزاده ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه تحقیقاتی جبارزاده جزئی از اموال گروه تحقیقاتی جبارزاده محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گروه تحقیقاتی جبارزاده است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گروه تحقیقاتی جبارزاده محفوظ می‏‌دارد.

 

 

 

 گروه تحقیقاتی جبارزاده

 

هدف ما نه تنها کمک  به افرادی است که آینده ای ایده ال می خواهند بلکه کمک به تمامی افرادی که حتی درمورد ایده ال خود هیچ نمیدانند و یا اصلا به مورد ایده آلشان فکر نمیکنند.

گروه تحقیقاتی جبارزاده اماده ارایه بهترین راهنمایی و مشاوره به تمام این افراد در موسسات و سازمانها و اداره ها و... میباشد.من محمود جبارزاده برای رسیدن به اهداف شخصیم با وجود همه پستی و بلندی ها که در زندگی داشتم تصمیم به یافتن  راهکار هایی گرفتم که هر چه سریعتر و بهتر به تحولاتی عظیم دست یابم.برای رسیدن به این تحولات لازم بود روش های زیادی را امتحان کنم که طبیعتا با توجه به باورهای مخربی که درباره موفقیت داشتم با شکست های زیادی مواجه شدم ولی هیچگاه دست از تلاش برنداشتم و لحظه ای از هدفم غافل نگشتم . همیشه هدف اصلیم که دستیابی به قانون جذب در حد ایده ال بود را در بالای کوهی تصور میکردم و همیشه به خودم   یادآور میشدم که ممکن است در مسیر این هدف شکست های زیاد بخورم و یا راه را اشتباه بروم ولی چون اهدافم را ازدور جلوی چشمم می دیدم تحت هرشرایطی خودم را ملزم به رسیدن اهدافم میکردم که برای مثال در این مسیر چندین با کل داراییم را از دست دادم.

بنابراین با تلاش مستمر شبانه روزی با مطالعه دقیق وتحقیق در این زمینه و با بررسی زندگی  و باور و افکار افراد موفق توانسم به قانون جذب دست یابم  که بتوانم با تغییر باور های مخرب به  ارتعاشات و فرکانس های مثبت ازاین قانون در زندگیم استفاده کنم و خدارا شاکرم که امروز توانسم با برگزاری سمینارها و همایش های متعدد و کلاس های خصوصی  برای مدیران ومسعولان اداره جات و شرکتهای بزرگ در کشورعزیزم ایران  با تولید پکیج های موفقیت و تند خوانی و تقویت حافظه و ...و این قانون عظیم وبی نظیر را به افراد زیاد آموزش دهم و ان هارا برای رسیدن به اهداف و تغییر باورهای اشتباه ذهنی  به باورهای مثبت در  مورد ثروت و موفقیت و تبدیل غیرممکن ها به ممکن و استواری در خواسته ها منعقد سازم.که اگر بخواهیم خواهیم توانست به اهدافمان برسیم و برای این کار کافیست روی باورها و روانمان کار کنیم چرا که ریشه ی همه مشکلات در روان ادم هاست.

با همه این توضیحات تصمیم به ایجاد گروهی تحت عنوان راز موفقیت با گروه تحقیقاتی جبارزاده نمودم.

با توجه به اینکه میدانسم لازمه پیشرفت و موفقیت ها مطالعه است و این را هم میدانستم که در کشور ما هنگامی که متنی را مینویسیم زیر2دیقه است  و اینکه سرعت مطالعه 100 الی 120 کلمه در دقیقه است و این درحالیست که سرعت مطالعه در کشوری مثل زاپن 1200 الی1500 کلمه در دقیقه است متوجه شدم که برای ادامه آموزش روش های موفقیت تصمیم به  تولید بسته های آموزشی تند خوانی و تقویت حافظه به روش ساده/ آسان و سریع نمودم و از این طریق توانستم گام های موثر و تاثیرگذاری برای عموم مردم بخصوص دانش اموزان و دانشجویان و مدیران و...بردارم.

 

خدمات تیم ما :

1-برگزاری همایش و سمینار های موفقیت

2-برگزاری دوره های اموزشی

3-ارایه مشاوره ها  در سازمانها و اداره ها

4-مشاوره حضوری در مدارس و مراکز اموزشی

5-تولید محتوای اموزشی در فضای مجازی

6-ارایه پک اموزشی

7-برگزاری کارگاه های موفقیت

8-برگزاری کارگاه های روش مطالعه صحیح برای دانشجویان دانش اموزان

 


 

 

Ticket
پاسخگویی 24 ساعته  jabarzadeh@gmail.com
Live Chat

گفتگوی آنلاینپاسخ فوری

Call us

تماس با ما 09120413229