معرفی کتاب

کتاب به سوی کامیابی 1 اثر آنتونی رابینز

آنتونی رابینز ، روان شناس امریکایی در سال ۱۹۸۶متولد شده است. او در حالی که ۲۵ سال بیشتر نداشت ، حاصل اندیشه ها و تجربه های عملی خود را در کتاب بسوی کامیابی به رشته تحریر کشید. آنتونی رابینز توانست عنوان پرفروش ترین کتاب سال ۱۹۸۷ امریکا را به خود اختصاص دهد. کتاب بسوی کامیابی رازهای موفقیت را آشکار می سازد.

 

 کتاب به سوی کامیابی 1 اثر آنتونی رابینز

این کتاب با موضوع موفقیت، جنبه های روانشناسی و برنامه ریزی روانی زبانی نگاشته شده است.

شما این کتاب را در 21 فصل مطالعه می کنید. که فصل 1 آن ابزار قدرتمندان و فصل 21 آن پیروزی واقعی مبارزه انسانی نام دارد. این کتاب با مقدمه ای از دکتر بلانکارد به شما ارائه می شود. مهدی مجرد زاده کرمانی نیز در ترجمه ی این کتاب سعی کرده است از زبانی ساده و روان و قابل فهم برای عموم استفاده کند و همچنین از به کار بردن لغات پیچیده تخصصی نیز خودداری کرده است و همچنین تمام سعی خود را مبنی بر آن گذاشته تا سبک و میثاق خود و آنتونی رابینز را حفظ کند و آن را درست به فارسی زبانان انتقال دهد و نهایت تلاش خود را کرده است تا کوچک ترین لطمه ای به اصالت متن وارد نشود.

هدف از نوشتن این کتاب آن است تا مخاطب بداند شرایط هرچند هم سخت باشد با ایمان، باور و تلاش می توان آن را در جهت مثبت تغییر دهد. 

 

 

در وجود هر یک از ما استعداد و موهبتی عظیم نهفته است و ما به این جهان آمده ایم تا کار خاصی انجام دهیم و با کمک گرفتن از قدرت ایمان می توانیم کارهای عظیمی انجام دهیم. به جای گشتن به دنبال قهرمانان تلاش کنیم و ما نیز در زندگی قهرمان باشیم. در زندگی مراقب تصمیمات خود باشیم ، زیرا تصمیمات امروز ما حال و آینده ی زندگی ما را می سازند. پس مهم این است که امروز چه قدم هایی برای زندگی خود برداریم. اگر در زندگی به نتیجه ای رسیدید که دلخواه شما نیست و فکر می کنید که شکست خورده اید ، سعی کنید از این موارد تجربه ی درستی بگیرید و در آینده تصمیمات بهتری بگیرید ، زیرا در زندگی شکست وجود ندارد.

 

با  مطالعه این کتاب:
– زندگانی خود را به صورت شاهکاری بی‌نظیر درآورید
– قواعد بازی را طوری طراحی کنید که همیشه برنده شوید
– در جستجوی قهرمانان نباشید، بلکه خود قهرمان شوید
– راز جوانی و سلامت جسمی
– آیا برای بهبود سرنوشت مالی، راه حل قاطعی وجود دارد
– آیا می‌توان طول زمان را تغییر داد
– پیری، انسان را محدود نمی‌کند، بلکه از محدودیتهای او می‌کاهد
– چگونه ارزشهای مورد قبول خود را تغییر دهیم
– ثروت واقعی، فقط نوعی احساس است
– شما هم اکنون دارای قدرتی هستید که می‌توانید بر افکار، احساسات و اعمال خود حاکم شوید

 


برچسب: کتاب به سوی کامیابی Pdf , کتاب به سوی کامیابی 1 , دانلود کتاب به سوی کامیابی , كتاب به سوي كاميابي انتوني رابينز , كتاب به سوي كاميابي , دانلود رایگان كتاب به سوي كاميابي

نظرات (1)

  1. تجهیزیار

جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید
Ticket
پاسخگویی 24 ساعته  jabarzadeh@gmail.com
Live Chat

گفتگوی آنلاینپاسخ فوری

Call us

تماس با ما 09120413229